Kiek procentų galima tamsinti automobilio langus

Visų pirma, Tonavimas pagerina jūsų saugumą. Bet koks automobilis stiklas avarijos išsibarsčiusios ant pavojingų fragmentų daug, kurie kelia grėsmę žmonių viduje automobilio. Jei stiklas buvo tamsintas, filmas bus surengti skaldytų stiklo dalis ir neleis jam patekti į salono viduje.

Be to, tamsintas stiklas puikiai slepia salono turinį, kuris gali išgelbėti jus nuo nusikaltėlių, medžiotų tokias vagystes.

Tonuotas automobilis vairuotojas yra apsaugotas nuo ryškios šviesos į akis nuo priekinių žibintų ir besiartinantis automobilių. Ir automobilio interjeras bus apsaugotas nuo saulės ir tarnauti ilgiau, išlaikant puikią išvaizdą.

Na, reikia pažymėti, kad tonuotas automobilis atrodo labiau autoritetingas ir sukuria patogią aplinką keleiviams. Beje, profesionalus Tonavimas taip pat gali sumažinti degalų suvartojimą, pavyzdžiui, vasaros metu, kai tai nebus būtina, kad dažnai būtų įtraukti oro kondicionavimo.

Gaminame tamsintas stiklas su amerikiečių filmų SunTek ir Llumar pagalba. Tokie filmai yra kiek įmanoma atsparus pervarstomi ir labai isostoostat. Šviesos perdavimo laipsnis gali skirtis priklausomai nuo poreikių: jei jums reikia paslėpti salono interjerą, reikia filmo su 5% šviesos pralaidumo, ir optimalus sprendimas bus 15% šviesos pralaidumo, kuris neturi problemų su valdymu, net Nakties laikas, bet konfidencialumas bus užtikrintas.

Jau daugelį metų mes užsiimame tamsintas stiklo automobiliai iš populiariausių prekinių ženklų. Jūs galite padaryti susitikimą bet kurią patogią dieną. Mes visada malonumas klientams nuolat akcijas ir lojalnych kainą. Visos medžiagos patiria griežtą kokybės kontrolę, todėl galite būti tikri dėl rezultato. Jūs galite sužinoti tikslią kainą reikalingus darbus iš mūsų specialistai.

Kodėl jums reikia tamsintas stiklas automobilį?

Stiklu tamsinimas klaipeda

Tamsintas stiklas yra ne tik estetinis priėmimas: jis apsaugo nuo išburninės saulės salono pamušalą ir sėdimų vietų, leidžia jums išlaikyti konfidencialumą-ko liko automobilyje nėra gerai matomoje vietoje. Keleiviams, tamsintas automobilių kelionė bus daug patogiau.
Užsakant automobilį, padengtą specialia apsaugine plėvele. Galima papildomai apsaugoti akinius, kūną ar fasadus. Ji bus apsaugoti ne tik nuo vagių, bet taip pat padarys akinius, priekiniai žibintai ir kūno atsparus įbrėžimų ir mažų smūgių, pavyzdžiui, plaukioja iš po ratais žvyro. Apsauginė plėvelė bus išsaugoti dažų danga nuo mechaninių pažeidimų: medžių šakos, kruša, nemirtinų smūgių - bet kokį poveikį, kuris gali palikti įbrėžimų ar žetonų.

Mes nerūpi, kokios automobilių turite, vienintelis dalykas, kad klausimai mums yra galutinis rezultatas filmas montavimas. Suteikiame garantiją visiems paslaugų tipams, išskyrus filmų aprėptį ir apsaugą nuo žvyro. Be to, faktas, kad mes visada eiti susitikti su klientu ir pabandyti pasiūlyti tik palankias sąlygas prisideda prie sėkmingos reputacijos.

Žinoma, daugelis seminarų šiandien teikia savo klientams panašias paslaugas, bet tik su mumis galite nustatyti Tonavimas pigiai ir tuo pačiu metu kokybiškai. Savo darbe mes naudojame filmus, kuriuos įrodė patyrę gamintojai, kad galėtume garantuoti jos praktiškumą ir ilgaamžiškumą. Mūsų seminaras jau seniai ir sėkmingai dirba šiuolaikinės rinkos Maskvoje, ir per šį laiką mums pavyko pasukti iš mažos įmonės į salonų tinklą visoje sostinėje. Dėka profesionalių darbuotojų, kokybiškų medžiagų, taip pat paslaugų aukščiausiu lygiu, mes suformavo lojalių klientų, kurie pasitiki mumis daugelį metų bazę.


Su mūsų pagalba Jūs galite apsaugoti savo automobilį nuo žalingo įvairių išorinių apraiškų, ir išgelbėti!