Kaip pasirinkti patikimą priono

Žiemą ir kovo mėnesį mūsų automobiliai buvo padidintos apkrovos. Jei neturite laiko užbaigti techninę priežiūrą visą ciklą, jums turėtų bent padėti iš mašinos širdis - variklis.

Variklis pradeda ledinis oras sukurti papildomą apkrovą švaistiklyje mechanizmo ir stūmoklio grupės detales ir sukelti papildomą nusidėvėjimą. Metalinės dalelės nusėda variklio karterio. Atsikratyti jų, nusausinti aliejų ir pakeičiant alyvos filtrą yra bet savęs gerbimas vairuotojas pareiga.

Nepertraukiamas variklio eksploatavimas nekomplektinės šildymo sąlygomis žiemą sukelia padidėjusį išperimą ir variklio alyvos užteršimą dėvėti produktus.

Miesto naudojimo ypatumai, stovint kamščių į tuščiosios eigos revs, juda mažu greičiu dar labiau apsunkina variklio ir naftos supilama į jį gyvenimą. Mažais variklio greičiais tepimo sistema gauna kurą, kuris sumažina alyvos klampumą, mažina Tepalo plėvelės keliamoji galia ir kaip rezultatas pagreitina nusidėvėjimą trina dalys.

Daugelis žmonių ne vairuoti žiemą ir todėl manau, kad jie turi kažką su aliejumi viskas gerai. Deja, taip nėra. Taip, šiame aliejuje nebus suodžių dalelių, ji nedega ir lieka pilna, tačiau tai nepadės išvengti natūralaus senėjimo. Faktas yra tai, kad susisiekus su oro ir deguonies ir drėgmės jame, aliejus oksiduotas ir pamažu tampa korozijos šaltinį. Štai kodėl visi nurodymai dėl automobilių eksploatavimo be to, tarp paslaugų veikia 10-15 tūkstančių kilometrų, rodo, kad reikia pakeisti naftos bent kartą per metus. Žinoma, tai geriau daryti balandžio mėnesį, prieš aktyvios veiklos pradžios

Preliminari pašildymo šalto variklio mažos apsukoms sukelia sumažinti efektyvumą antioksidantas ir ploviklių priedai, variklio alyvos. Kaip rezultatas, naftos suvartojama greičiau ir taip pat praranda savo savybes.

Tepalų keitimas

Tepalu keitimas Klaipėdoje

  Kiekvienas pavasaris yra padidinti automobilių pirkimas. Jei paėmė savo antrinėje rinkoje-tai yra dar viena priežastis pakeisti naftos variklio. Tegul buvęs savininkas meile courted mašiną ir reguliariai praleido tą patį, bet tai bus geriau, jei iš pradžių vartojate situaciją kontroliuoti ir supilkite į variklį tiksliai naftos, kad jūs norite. Yra aliejų, kurie suteikia maksimalią apsaugą nuo nusidėvėjimo ir indėlių, pavyzdžiui, bendras Kvarcas 9000 5W-40, su kuria jūsų variklis keičiasi daugiau nei 100 000 kilometrų.

 Šiuolaikinės aukštųjų technologijų variklis reikalauja kuro ir tepalų kokybę. Automobilių savininkas negali turėti įtakos kuro degalinėje degalinėse, bet savininkas turi galimybę apdrausti variklį, išpilstant į jį tinkamą aliejų kokybę. Galbūt tai yra būtina daryti tik balandžio tikintis didelių vasaros keliones. Iš viso turi iš quartsz aliejaus asortimentą su priedais pakuotėje su mažu sulfato pelenų, sieros ir fosforo, kuri padeda prailginti tarnavimo laiką ir padidinti išmetamųjų dujų išankstinio valymo įtaisų efektyvumą ( katalizinių konverterių arba suodžių filtrų).

 Kaip nustatyti naftos kaitos būtinybę? Geriausias kriterijus yra kilometrų skaičius keliavo. Jei Spyruoklinės paslaugos rida kerta 10 000 ar daugiau beveik 15 000, nereikia laukti vasaros.

  Dar viena užuomina duos naftos zondą. Pažvelkite į alyvos lygį variklio ir jo spalva. Apačioje ženklo lygis rodo, kad atėjo laikas arba užpildyti pusę litro-litro, arba, kas yra geriau, pakeisti naftos: ji vis dar yra geras laikas. Ir, žinoma, nereikia laukti, o apie būtinybę pour naftos paskelbs lempa avarinio slėgio alyvos.

Taigi balandis yra laikas pakeisti variklio alyva ir kvėpuoti naują energiją į jį.