Kaip pasirinkti patikimą priono

Trumpai tariant, farvaterius yra sudėtingas prietaisas, skirtas vilkti transporto priemonių keleivinių priekabų ir karavanų. Priešingu atveju tai vadinama TSU, tai yra traukos sukabinimo įtaisas. Dabar yra trys įprastinių tipų prijuostės lengviesiems automobiliams ar buitiniams automobiliams:

Flanšo tipas (tokie modeliai apskaičiuojami standartinėje sėdynėje);
Fiksuotas tipas (toks prikabintas įtaisas standžiai pritvirtinamas prie automobilio);
Su rutulinių sukabinimo įtaisų ir nuimamais kablys.

Priklausomai nuo jūsų pageidavimus ir modelis mašina, galite įsigyti vilkti sunkvežimis, kuris idealiai tinka šiems reikalavimams. Dažniausiai yra standartinis gniūžtės, jis yra fiksuotas. Savo ruožtu, ji yra prisukamas arba suvirinti. Vienintelis trūkumas šios rūšies yra jo neestetiška išvaizda.

Pirkėjas gali sąlygiškai padalinti įrenginį į du tipus:

1. originalūs prijuostės užsienio automobiliams;

2. universalus prijuostės naminiams automobiliams.

Schemos įrengimo priono


Kabliai automobiliams Klaipeda


 Iš prijuostės montavimas gali būti skirtingi, priklausomai nuo konkretaus modelio. Atskiras pri, gali būti pritvirtinta prie kūno elementų, prie liemens grindų arba pritvirtintas per buferio skliausteliuose. Pažymėtina, kad daugeliu atvejų įdiegti TSU, būtina laikinai išardyti galinio buferio. Atskiruose modeliuose-būtina padaryti tvarkingas aplikacijos jame. Tik patyrę specialistai gali įdiegti priono, kaip mes esame.

 Pagrindinis uždavinys priono yra ne tik vilkti priekabos, nes galite įrengti šį prietaisą ir papildomus aksesuarus. Populiariausias papildymas - dviračių stovai. Taip pat galima instaliuoti ant įrenginio lentynos, tvirtinimo transporto motociklo arba transportavimo negabaritinių krovinių. Galite pasirinkti mūsų parduotuvėje: plug laikikliai, ritinėliai, kištukiniai lizdai, sukabinimo žiedai, kabliukai, nosies sustoja, adapteriai, sparnus, gervės, laidų tepinėlius, ir tt.

 Mūsų įmonė parduoda ir montuoja prijuostes už didžiulį automobilių asortimentą. Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, mūsų parduotuvė Farcoppers suteikia tik sertifikuotą produktą, kuris išlaikė bandymus dėl įvairių krovinių ir "nuovargis" metalo poveikį. Mes turime kvalifikuotų specialistų, kurie padės jums pasirinkti tinkamą modelį, ir sėkmingai įdiegti juos į savo automobilį per trumpiausią laiką.

  Geriausias pasiūlymas-prijuostės ant automobilio, mūsų internetinėje parduotuvėje lankytojai gali pasirinkti ir nusipirkti vilkikas iš pateikto asortimento arba užsisakyti reikalingą TSU gamyba.
Pastaruoju metu tokie produktai kaip farcopes yra labai paklausūs beveik visų automobilių savininkų. Tai ypač pasakytina apie visureigių savininkams, kurie neatspindi važiuoti be šio prietaiso, kaip džipai yra laikoma puiki traukos arkliai dėl specialios konstrukcijos perdavimo. Yra daug gyvenimo situacijų, kai vilkti sunkvežimis buvimas yra tiesiog būtina: nuo veiksmingos apsaugos automobilį nuo galinio poveikio ir problemos sprendimas, pavyzdžiui, traukdami mašiną iš griovys arba gabenti bet kokį krovinį.

Renkantis gniūžtės, turėtų būti atsižvelgta į tai, kad farfarams iš Europos gamintojų skiriasi nuo vidaus kolegomis. Tai apima plug-in dizaino funkcijos ir elemento, pavyzdžiui, kamuolys skersmens. Tinkamas prijungimo movos pasirinkimas suteiks ne tik stabilų koordinavimo vienetą, bet ir patikimą elektros jungtį.