Ekoshponas vidaus durys

Vidaus durys yra geriausias pakaitalas sunkesnių ir brangesnių medžiagų. Platus durų asortimentas, turintis didelį patvarumą ir puikias estetines savybes, leidžia pasirinkti optimalų variantą bet kokiam šiuolaikiniame interjere. Išoriškai durys su eposhpon yra lygiai taip pat, kaip natūralus medis brangių rasių. Pavyzdžiui, sunku vizualiai atskirti jį nuo medžio, vyšnių ar ąžuolo. Pagaminta iš medienos, ekoshponas išsiskiria tik liesti, bet daugeliu atžvilgių ji yra dar patikimesnė.

Technikos pažangos amžiuje, produktai, sukurti naudojant modernias technologijas, tvirtai įžengė į mūsų gyvenimus. Taip pat galima papasakoti apie duris-dirbtinai sukurtos medžiagos, naudojamos jų gamyboje buvo pakeista natūralus, taikomas šiems tikslams ne 1000 metų.

Tačiau, yra tam tikras sluoksnis žmonių, kurie nori natūralių medžiagų dirbtinis. Savo gyvenamoje vietoje jie stengiasi visiškai priderinti interjerą prie tam tikro stiliaus, stiliaus, kuriame vyrauja natūrali medžiaga, ypač medžio: baldai, langai ir durys Klaipedoje - viskas pagaminta iš medžio ir vieno rakto.

Šiuo atveju masyvo durys yra tinkamiausias sprendimas, nes jų regėjimo ir veiklos charakteristikos pranokti jų dirbtinių "bičiulių". Šiame straipsnyje mes svarstysime esamus tipus tokių durų, jų savybes, privalumus ir trūkumus.

Kas yra ekologinio fanera (ekoshponas)?

vidaus durys

Šis durų varčia turi šiek tiek mažesnę kainą nei kiti produktai, bet tai ne mažesnis už brangias duris visais atžvilgiais. Natūralaus faneros durys yra brangesnės, tačiau jas lengvai gali pažeisti naminiai gyvūnėliai, o ekologinis ryšys su įbrėžimais yra stabilesnis.

Jei atsižvelgti į medžiagos rūšį, techniniu požiūriu tai yra daugiasluoksnės medžiagos iš technologinio plastiko, pasižymi ilgaamžiškumu įvairių tipų trinčiai ir didelio atsparumo smūgiams. Ekoshponas visiškai kopijuoja natūralios medienos tekstūra, imituoja spalvą ir modelį. Jos plastiko tekstūra dar negali būti 100 proc praeiti natūralios medienos estetika.
Tačiau reikia pažymėti, kad ekologinis fanera lengvai imituoja bet kokios spalvų paletės medieną. Nors nėra vienos technologijos, kad būtų visiškai naujo Bill medienos, bet tai yra medžiaga arčiausiai šio tikslo. Tai buvo prieš laminato ir kitų dirbtinių paviršių skaičius ir yra puiki alternatyva pigūs fanera vidaus durys. Jo patraukli kaina yra vienas iš pagrindinių privalumų. Produktai su dirbtinio, bet panašus į natūralią dangą yra daug pigiau.
Savybės ir privalumai ekologinio fanera

Nauja medžiaga yra pagaminta iš pažangių technologijų, remiantis dažytos medienos pluoštai su pridedant polimerinių rišiklių, dabar jis yra plačiai naudojamas Staliaus produktus. Durys Klaipėda, baldai ir kitos vidaus durys iš ekologinio fanera ne tik atrodo labai įspūdingas, bet ir daug kitų parametrų turi pranašumą, kuris gali būti lengvai stebimi per nuomones.

Ekoshponas yra pagamintas iš natūralių medienos pluoštų, bet jo gamybos technologija suteikia stabilesnę formą. Durų varčia nebijo temperatūros svyravimų, ji neiškreipia save iš aukšto lygio drėgmės vonioje ar virtuvėje.
Kalbant apie išvaizdą, Ecofoam visiškai imituoja tekstūra, atspalvis ir modelis natūralios medienos. Tik patyręs dailįenter šias duris gali išskirti iš medinių analogų iš išvaizdos, tačiau dauguma Svečių nepastebės skirtumo.
Ekoshponas turi atsparumo dilimui ir kitų atsparių laminato dangas.
Pritaikyta prie durų, pagaminti iš ekologinio fanera, medienos stiprumas viršija, ir praktikoje įrodė savo atsparumą mechaniniams poveikiams.
Sintetinės dervos ir pluoštinės medienos medžiagos rišikliai yra ekologiškai grynos medžiagos, todėl pavadinimo gavimas Ecoshponu iš durų nesuteikia jai alerginių reakcijų, lakų medienai.


Baigdamas norėčiau paminėti vieną svarbų niuansų. Nurodykite duris į namą masyvo, būtina žinoti, kad šiuo metu gana dažnai nešvarus ranka gamintojai keičiasi pradinio spalvų skalę medienos, suteikti jai daugiau vertingų, skiriasi nuo išlaidų, žinoma, Didžiojoje vakarėlyje.