Kaip pasirinkti lauko durys

Statant privatų namą ir organizuojant interjerą, svarbu laikytis įėjimo į gatvę durų reikalavimų. Šiuo atveju pagrindiniai parametrai yra apsauga nuo šilumos nuostolių, izoliacijos ir ypatingo konstrukcijų praktiškumo.

Ką atkreipti dėmesį į perkant lauko durys?

lauko durys

Išorinių durų konstrukcija turi būti patikima ir patogi atliekant pagrindines funkcijas. Atkreipkite dėmesį į savo skląsčiai - kai bus przystawkę ir atverti duris iš vidaus ar tik išorėje.
Pirmenybę teikti natūralioms ir ekologiškai švarioms medžiagoms, nekenksmingomis sveikatai. Susisiekite su priešgaisrinės saugos klase ir apsauginiu stiklu. Vaikų kambario atveju geriau susilaikyti nuo tokio intarpo.


Taip pat svarbu yra estetinės vertybės durys Klaipėdoje - iš pirmo žvilgsnio jie žiūri į bendrą išvaizdą ir kokybę dizainas. Spalva parenkamas pagal bendrą interjerą.
Atidžiai patikrinkite visus paviršius-neturi būti įbrėžimų, kurie gali būti paslėpti parduotuvėje su etikete ar pakuotės. Visa drobė turi būti lygi, švari ir vienalytė, be intarpo ar nesuprantamas impregnavimas, tai turėtų būti tik įspūdingas medinis konstrukcija.
Durys abejotinos kokybės dažnai turi papildomų Glass glass toning arba lako nuslėpti purvinas tonas. Naudojant papildomą sluoksnį, jie bando paslėpti defektas, bet natūralios medienos struktūra taip pat iš dalies dingsta.
Patikrinkite durų šluostę ne tik atrankos metu, bet ir gavimo metu.

Bendras:

Visos ecoshponu durų medžiagos yra saugios sveikatai. Ecoshponas neišskiria kenksmingų medžiagų į aplinką net pagal mechaninių veiksnių ir terminio poveikio įtaka.

Ši medžiaga yra plačiai naudojama ne tik duris, bet ir laiptus, baldus ir kitas konstrukcijas, kuriose mediena yra paprastai naudojama arba imituojama. Durys iš ekologiškai švarios durys puikiai atrodo biuruose ir viešuosiuose pastatuose, namuose su originalia architektūra ir butų su standartiniu dizainu.

Dėl aplinkos priežasčių šios medžiagos duris rekomenduojama montuoti vaikų darželyje. Priežiūra vidinės durys ekologiškai švarios vilnos yra labai paprasta-pakanka periodiškai valyti savo kempinę su matomais priemaišomis, ir priekinio stiklo servetėlės vaiko pirštų atspaudų ant įdėklai. Kaip taisyklė, nuomones apie išorines duris iš ecoshponas yra tik teigiami.


Nebrangus įėjimas į duris kainuotų vidutiniškai 200 eurų už nustatytą. Variantai iš fanera, kainuos pigiau - 150 eurų.